Our New Town

Witamy Na Forum Serwer Our New Town

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-12-14 21:49:11

White
Wlasciciel
Dołączył: 2017-12-10
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Rekrutacja Support

WZÓR:
Imię:
Wiek:
Staż na serwerze:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Czy posiadasz TeamSpeak3?:
Czy byłeś kiedyś u nas karany?(jak tak to za co):
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:
Opisz krótko siebie i swój charakter:
Czy byłeś kiedyś Support'em?:

Offline

#2 2017-12-14 21:52:07

BooM18
Moderator
Dołączył: 2017-12-14
Liczba postów: 5
AndroidChrome 62.0.3202.84

Odp: Rekrutacja Support

Imię:  Adam
Wiek: 16
Staż na serwerze:  No cały dzien
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Czy posiadasz TeamSpeak3?: tak
Czy byłeś kiedyś u nas karany?(jak tak to za co): nie
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ jestem duzo aktywny umiem zachować spokój przy większych problemach i gracza ucirpliwych byłem dużo razy ranga z Administracji
Opisz krótko siebie i swój charakter: Witam mam na imię Adam chodzę do 3 klasy gimnazjum w województwie mazowieckim. Interesuję się piłką nożną i motoryzacją moim poboczną zabawa jest granie w MTA.
Czy byłeś kiedyś Support'em?: Dużo razy

Offline

#3 2017-12-14 21:52:23

Swiwdevinder123
Użytkownik
Dołączył: 2017-12-12
Liczba postów: 6
WindowsOpera 49.0.2725.47

Odp: Rekrutacja Support

Imię: Miłosz
Wiek: 13
Staż na serwerze: 5dni
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy posiadasz TeamSpeak3?: Tak
Czy byłeś kiedyś u nas karany?(jak tak to za co): Nie, nigdy nie byłem karany.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Dlatego iż ogarniam komendy jestem rozgarnięty i jestem miły.Naprawdę nadaje się na Supporta będziesz ze mnie zadowolony jak dojdę do administracji.
Opisz krótko siebie i swój charakter: Miły, pomocny,ogarnięty.
Czy byłeś kiedyś Support'em?:Nie, nie byłem nigdy supportem

Ostatnio edytowany przez Swiwdevinder123 (2017-12-14 21:54:31)

Offline

#4 2017-12-14 22:02:47

Lasek
Użytkownik
Dołączył: 2017-12-14
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 63.0.3239.84

Odp: Rekrutacja Support

Imię: Adam
Wiek: 14
Staż na serwerze: 6dni
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy posiadasz TeamSpeak3?: Tak
Czy byłeś kiedyś u nas karany?(jak tak to za co): Nie
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Chciałbym zostać Supportem ponieważ ogarniam komendy,oprowadzić graczy nowych,jakbym się dostał to bym robił różne eventy.Byłem na innych serwerach RCON,sprawowałem się jako RCON serwera.Gracze którzy tam grali to bardzo mnie chwiali.Jeszcze byłem też na innych serwerach Moderatorem i bardzo mnie też gracze chwalili a czasami byłem Włascicielem serwera z kolegą,i pomagałem koledze w serwerze i grało tam ponad 40/100 osób.
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem Adam mam 14 lat.Interesuję się służbami mundurowymi sapd,samc,psp,tsa.Chciałbym zostać moderatorem na tym serwerze ponieważ na innych serwerach byłem moderatorem,znam all komendy na moderatora: tt,th,vtt,vth,cfix,zasieg,warn,kick,ban,toogle ooc,baj,ck,skin,cl,spec,ucho,inv,ls,lv,sf.
Czy byłeś kiedyś Support'em?:Nie byłem supportem.

Offline

#5 2017-12-14 22:09:26

BooM18
Moderator
Dołączył: 2017-12-14
Liczba postów: 5
AndroidChrome 62.0.3202.84

Odp: Rekrutacja Support

Lasek napisał/a:

Imię: Adam
Wiek: 14
Staż na serwerze: 6dni
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy posiadasz TeamSpeak3?: Tak
Czy byłeś kiedyś u nas karany?(jak tak to za co): Nie
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Chciałbym zostać Supportem ponieważ ogarniam komendy,oprowadzić graczy nowych,jakbym się dostał to bym robił różne eventy.Byłem na innych serwerach RCON,sprawowałem się jako RCON serwera.Gracze którzy tam grali to bardzo mnie chwiali.Jeszcze byłem też na innych serwerach Moderatorem i bardzo mnie też gracze chwalili a czasami byłem Włascicielem serwera z kolegą,i pomagałem koledze w serwerze i grało tam ponad 40/100 osób.
Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem Adam mam 14 lat.Interesuję się służbami mundurowymi sapd,samc,psp,tsa.Chciałbym zostać moderatorem na tym serwerze ponieważ na innych serwerach byłem moderatorem,znam all komendy na moderatora: tt,th,vtt,vth,cfix,zasieg,warn,kick,ban,toogle ooc,baj,ck,skin,cl,spec,ucho,inv,ls,lv,sf.
Czy byłeś kiedyś Support'em?:Nie byłem supportem.


Tak dla przypomnienia Suport go to samo co moderator

Offline

#6 2017-12-14 22:15:29

Swiwdevinder123
Użytkownik
Dołączył: 2017-12-12
Liczba postów: 6
WindowsOpera 49.0.2725.47

Odp: Rekrutacja Support

Imię: Miłosz
Wiek: 13
Staż na serwerze: 5dni
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy posiadasz TeamSpeak3?: Tak
Czy byłeś kiedyś u nas karany?(jak tak to za co): Nie, nigdy nie byłem karany.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Dlatego iż ogarniam komendy jestem rozgarnięty i jestem miły.Naprawdę nadaje się na Supporta będziesz ze mnie zadowolony jak dojdę do administracji.
Opisz krótko siebie i swój charakter:Cześć mam na imię Miłosz mam 13 lat chodzę do 7 klasy podstawowej. Miły, pomocny,ogarnięty.
Czy byłeś kiedyś Support'em?:Nie, nie byłem nigdy supportem

Offline

#7 2017-12-14 22:32:02

grykoksiak
Użytkownik
Dołączył: 2017-12-10
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 57.0

Odp: Rekrutacja Support

Imię: Alan

Wiek: 14

Staż na serwerze: Od początku serwera. Miałem chwilową przerwę ale już wbiłem na serwer ponownie Kocham tego serwa mój jeden serw z ulubionych.

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak posiadam sprawny mikrofon oraz posiadam słuchawki żeby nie było echo na ts 3

Czy posiadasz TeamSpeak3?: Tak posiadam TeamSpeak3 już bardzo długi czas.

Czy byłeś kiedyś u nas karany?(jak tak to za co): Nie nie byłem nigdy u was karany  I nie mam zamiaru być u was karany jestem bardzo spokojną i ogarniętą osobą i jestem miły dla wyższej rangi
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: :Na serwerze spędzam dużo czasu, jestem doświadczonym graczem. Staram się pomagać zawsze kiedy znam tylko odpowiedź. Nowym graczom pomagam dobrze zacząć grę typu oprowadzanie, wycena aut oraz co jest najbardziej opłacalne. Znam znakomicie zasady panujące na naszym serwerze. Mam doświadczenie zdobyte na innych serwerach na owym stanowisku. Dobrze dogaduję się z graczami, staram się nie uczestniczyć w konfliktach. Nigdy nie było na mnie żadnej skargi, zawsze chcę być uczciwym wobec graczy.
Sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Sądzę że każdy ma prawo dostać szansę. Ranga moderatora wiąże się z pełnym ogarnięciem i powagą. Nie przeszkadzam innym graczom, a raczej im pomagam.Zasługuje na tą rangę, bo wiem, że zawsze dobrze i sumiennie wypełniam swoje obowiązki, można na mnie liczyć. Jestem osobą która szybko się uczy i nawiązuję nowe znajomości. Od dawna przyglądam się pracy moderatora. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie i będę przyczyniał się do rozwoju serwera jak tylko potrafię. Gram tu od bardzo dawna i mam bardzo dobrą opinię. Zawsze chętnie zawieram nowe znajomości, staram się, aby ludzie dostrzegali mnie jako człowieka, a nie gracza. Nie jestem typem samoluba, który widzi tylko własny czubek nosa. Myślę, że jestem aktywnym graczem jak na czas poświęcany na grę. Kontakt pomiędzy graczami też mam dobry tak samo z administracją. Chętnych na to stanowisko jest bardzo dużo ale ja jestem w stanie sprostać tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas na rangę moderatora. Zapewniam, że swoje obowiązki będę wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem. Myślę, że mojej osobie można zaufać. Jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze. Nie boję się zmian. Lubię pracować w grupie. Mam dokładną ortografię (lecz czasem zdarza mi się popełnić błąd) co przez to mogę jak najdokładniej porozumieć się z graczami pisemnie tak aby zrozumieli każde moje zdanie które napisałem na czacie.

Opisz krótko siebie i swój charakter: Nazywam się Alan mam Lat 14 Tańczę Hip Hop i lubię tańczyć dla mnie taniec i MTA to normalnie drugie życie moim zainteresowaniem jest wykrywanie metali zawsze w wakacje jak jest ładna pogoda to chodzę z tatą do lasu na wykrywasz raz znaleźliśmy miecz z roku 1840 i mamy go dalej w domu bo taty kolega bada ciągle te znalezisko. Mój charakter. jestem osobą spokojną i nie jestem osobą fałszywą np nie robię takiego czegoś jak dawać warna za byle co albo np ktoś ma AFK a ja go od razu kickam bez ostrzeżenia ja takiego czegoś nie robię myślę że ja bym nadawał się na supportera.

Czy byłeś kiedyś Support'em?: Tak byłem na wielu serwerach supportem wiem co i jak jakie komendy ma supporter I jaki jest regulamin supportera myślę że nadaje się na tą range ponieważ bardzo lubię pomagać ludziom oraz lubię odpowiadać na /reporty




Z POWAŻANIEM: GRYKOKSIAKA pozdrawiam

Offline

#8 2017-12-15 20:30:30

ILikeMyCat
Użytkownik
Dołączył: 2017-12-15
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 49.0.2725.47

Odp: Rekrutacja Support

Imię: Kuba
Wiek: 15
Staż na serwerze: jakies moze 5 godzin
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: ta
Czy posiadasz TeamSpeak3?: ta
Czy byłeś kiedyś u nas karany?(jak tak to za co): nie
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: chce spróbować czegoś nowego mimo ze nie znam komend to sie bardzo szybko uczę
Opisz krótko siebie i swój charakter: jestem miły lecz czasem się potrafię wkurzyć ale rzadko
Czy byłeś kiedyś Support'em?:nie

Offline

#9 2017-12-15 23:28:15

White
Wlasciciel
Dołączył: 2017-12-10
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 62.0.3202.94

Odp: Rekrutacja Support

\\\\ZAMYKAM///

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
zaklamane-ytberki - x-division - testszablonuforum - jozefoslawalaski - mta-projektfaancy